
Wilt u exporteren naar of produceren in Mexico? En wilt u van daaruit (mogelijk) exporteren naar de Verenigde Staten? Ga dan mee op handelsmissie naar Mexico-Stad en Querétaro. Hier ontdekt u alles over de Mexicaanse markt en welke mogelijkheden deze biedt.
De maakindustrie voor High Tech Systemen en Materialen (HTSM) is in Mexico flink in ontwikkeling. Het pas vernieuwde vrijhandelsakkoord tussen de Europese Unie en Mexico steunt dit. Er ligt op dit moment veel druk op mondiale toeleveringsketens. Hierdoor is er meer aandacht voor regionale ketenproductie. Dit betekent dat Mexico steeds meer zakelijke kansen biedt.
Mexico heeft ook een handige positie ten opzichte van de Verenigde Staten. Hierdoor zijn er al veel bedrijven die produceren in Mexico. Dit geeft Nederlandse leveranciers, in bijvoorbeeld in Tier 1 tot en met 4, een ander inzicht in de Mexicaanse productieketen. Ook biedt het een nieuwe afzetmarkt.
De laatste jaren is Mexico een topspeler in de automotive- en onderdelensector geworden. Er gaan miljarden in om en praktisch alle automerken produceren al in Mexico.
Daarnaast zijn ook andere sectoren toe aan uitbreiding:
- luchtvaart
- ruimtevaart
- elektronica
- medische apparaten
Lees meer via: https://www.rvo.nl/evenementen/handelsmissie-mexico-manufacturing-infrastructuur