Overig

Bezoek van Secretaris Generaal MinBuZa Rebergen aan Mexico

By april 16, 2026No Comments1 min read
SG Rebergen in Mexico

Het was voor ons als NBSO een grote eer om de Secretaris-Generaal van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Christiaan Rebergen, in Mexico te mogen verwelkomen. Zijn bezoek onderstreept het belang van de economische en diplomatieke relaties tussen Nederland en Mexico, en bood een waardevolle gelegenheid om onze werkzaamheden en ervaringen ter plaatse te delen.

Tijdens het bezoek hebben wij een constructief en open gesprek gevoerd over de rol van het NBSO in Mexico. We hebben toegelicht hoe wij Nederlandse bedrijven ondersteunen bij het betreden en uitbreiden van hun activiteiten op de Mexicaanse markt, evenals de kansen en uitdagingen die wij in de praktijk tegenkomen. Daarbij kwam ook aan bod hoe de economische samenwerking zich ontwikkelt en waar verdere versterking mogelijk is.

Wij kijken met veel waardering terug op dit bezoek en het inhoudelijke gesprek. Het was inspirerend om onze inzichten te kunnen delen en tegelijkertijd de visie van de SG te horen op de internationale economische samenwerking. Dit bezoek motiveert ons om ons werk in Mexico met nog meer energie voort te zetten.